Nazilli Oto Kiralama

YHT Eryaman Garı Oto Kiralama

YHT Eryaman Garı Nerede?

Eryaman YHT garı Oto Kiralama eski Emirler istasyonu olarak bilinen yerde bulunmakta olup, optimum alış veriş merkezi arka tarafında yer alıyor. Etimesgut ilçesine bağlı bu bölgeye; hem Eryaman içinden Oto Kiralama , hem de Etimesgut bölgesinden kolaylıkla gidilebilir. Gar Etimesgut istasyon caddeside Emniyet müdürlüğüne yakın bir noktada bulunuyor. Ankara’nın diğer bölgelerinden gelecek vatandaşlarımız ise Ayaş yolu veya Çevre yolunu kullanabilirler. Ayaş yolundan optimum kavşağına gelince Eryaman garı 1.9 km sol tarafta kalmaktadır. Diğer bir alternatif olarak Başkentray ile bu istasyona ulaşmak mümkündür.

Eryaman YHT garı Oto Kiralama Kızılay’a 23 km, Ulus’a 22km, Sincan’a 4.5 km, Optimum ve Ayaş yoluna 1.9 km, Aştiye 22.8 km, Demetevlere 16.5 km, Yenimahalle’ye 18 km, Keçiören’e 23.6 km uzaklıkta yer almaktadır.

Oto Kiralama Bilgi almak için telefon numarası: 0312 282 91 98

Hızlı tren garı önünden Ayaş yoluna yürümek isteyen yolcular için güzergah yürüyüşe müsait herhangi bir tehlike içermiyor. Fakat yürüyüş mesafesi 1.9 km ve yaklaşık olarak 25 dk sürmektedir. Eğer tren seferine az kaldıysa yetişemeyebilirsiniz. Vaktiniz varsa bu yöntem tercih edilebilir.

© 2019-2020 Başkent Oto Kiralama Eryaman Şube, Tüm Hakkı Saklıdır.
Gizlilik Bildirimi - KVKK Politikası | CinFikir