Nazilli Oto Kiralama

Eryaman Araç Kiralama Corona Virüs Hakkında Bilgilendiriyor (COVID-19)

Eryaman Araç Kiralama Corona Virüs Hakkında Bilgilendiriyor (COVID-19)

 

Yanınızdayız. 


Tüm müşterilerimizin içinde bulunduğumuz durumdan en az etkilenmesi için üstümüze düşen sorumluluğu yerine getirmek için buradayız. 

Çalışanlarımızı ve müşterilerimizin sağlığı her şeyden daha çok önemli. Corona Virüs (COVID-19) tedbirlerimizle yola devam ediyoruz. 

-Covid-19 ile ilgili Dünya Sağlık Örgütü ve ulusal sağlık kurumlarından gelen bilgi ve rehberleri dikkatle takip ediyor ve tüm tavsiyelerini titizlikle uygulamaya alıyoruz. 

-Tüm ofislerimiz dezenfekte edilmiş olup tüm çalışanlarımıza alınması gereken önlemler ile ilgili gereken bilgilendirme yapılmıştır. 

-Araçlarımızın iç ve dış temizlik prosedürlerini hassasiyetle uygulamaya devam ediyoruz. Bu süre zarfında, bu prosedürler her zamankinden daha büyük titizlikle gerçekleştirilmektedir. 

-Araçlarımız, her kira dönüşü sizin için temizliyor ve el ile temas edilen tüm iç aksamları (direksiyon simidi, vites topuzu, ön ve orta konsol, kapı açma kolları vb.) sizlere teslim edilmeden önce dezenfekte ediyoruz. 

-Tüm ofislerimize, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için el dezenfektanları yerleştirdik. Buna ek olarak, müşterilerimizin kullanımı için tüm araçlarımıza el dezenfektanı bulunmaktadır. 

-Ofislerimize gelmek istemediğiniz durumlarda sizi anlayışla karşılıyoruz. Dilerseniz aracınızı ücretsiz olarak, talep ettiğiniz yere getirip yine oradan teslim alıyoruz. 

-Toplu taşıma ya da uçakla seyahat etmek yerine eryaman araç kiralama istediğinizde size hareket özgürlüğü sağlamak istiyoruz.
-Şehir içinde aracınızı dilediğiniz kurumsal ofisten teslim alıp bir başkasına bırakmanızı sağlıyoruz.

Rezervasyon değişikliği / iptali

Seyahat planlarınızda oluşabilecek değişiklikler için sizlere yardımcı olmayı hedefliyoruz. Dilerseniz rezervasyonunuzu açığa alma, erteleme veya iptal etme opsiyonu sunuyoruz. Taleplerinizi bizimle 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri iletişim merkezi telefon numaramız 0312 282 91 98 no'lu telefon ile iletebilirsiniz. 

Hizmet verdiğimiz tüm noktalarda hem müşterilerimizin hem çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğini korumak için gereken önlemleri almaya devam edeceğimizi tekrar iletmek isteriz. 

Sağlıklı günler dileriz.

© 2019-2020 Başkent Oto Kiralama Eryaman Şube, Tüm Hakkı Saklıdır.
Gizlilik Bildirimi - KVKK Politikası | CinFikir